Tüm Marka ve Model Mobilyalar
Kurulum & Montaj Hizmeti

Çok hızlı ve özenli bir biçimde;  tüm marka ve model mobilyalarınızı yerinde kuruyor, gerekli montaj işlemlerini sağlıyoruz. 

0
YILLIK DENEYİM
0
MAHALLEYE HİZMET
0
ÇEŞİT ÜRÜNE HİZMET
0
MUTLU MÜŞTERİ

Süreç Nasıl İşler ?

İşini Şansa Bırakmayanların Tercihi
VOLKAN USTA

2018-2019 ® Armut.com

En Çok Tercih Edilen Usta

19 yıllık meslek hayatımda binlerce mutlu müşteri ve dost edindim. Ve bu süreci “armut.com En Çok Tercih Edilen Usta” ödülüyle taçlandırdım. Yorum ve yıldızlarıyla bana destek olan tüm müşterilerime sonsuz teşekkürler.

Armut.com Profili
İHTİYACINIZ ACİL Mİ? 0 (531) 935 53 30
ACİL USTA ÇAĞIR!
Biten Çalışmaların Fotoğrafları
YAPILAN YORUMLARI OKUYUN

Ne dediler?

Volkan Ustaya sonuna kadar güvenebilirsiniz. Is ahlakı ve tekniği çok iyi. Zamanında gelip hoş sohbet içinde hızlı ve temiz bir şekilde işini bitirdi. Bundan sonra mobilya için usta aramaya gerek kalmadı. Herkese tavsiye ederim.

Burak Palabıyık, Armut.com Üyesi

Merhaba , Volkan Bey çok karmaşık ve büyük olan yatak odamızı sorundu ve profesyonelce kurdu , yaptığı için fotoğrafını aşağıyada ekleyeceğim mobilya montajlamak için geldi ancak tüm store perdelerimizi ve avizelerimizi taktı , yeni taşındığımız 3+1 evde usta işi tüm işleri bir günde halletti , ellerine sağlık teşekkür ederiz biz çok memnun kaldık , ayrıca çok kibar ve beyfendi bir arkadaş , tavsiye ederiz .

Canan Demirli, Armut.com Üyesi

Volkan ustadan aldığımız hizmetten son derece memnunuz, zamanında gelip işi teslim etmesi ve düzgün kişiliği ile başka bir kurulum olduğunda tekrar tercihimiz olacaktır..Teşekkür ederiz.

Kadriye Önal, Armut.com Üyesi

Volkan ustamın ellerine sağlık güler yüzü ve alakası ile hem bir dost hem de müşteri kazandık.

Raşit Candan, Armut.com Üyesi

Ikea dan aldığımız vitrinin mutfak duvarına monte edilmesi için Volkan Bey den hizmet aldık. 3 farklı dolabı büyük titizlikle kurup hatasız bir şekilde montajını yaptı. Dolapları ise oldukça sağlam bir şekilde duvara astı, İşini çok temiz ve titiz yaptı. Kendisini telefon rehberime kaydediyorum. Evde olabilecek başka marangoz işleri için tekrar görüşebilirim.

Yiğit Aksoy, Armut.com Üyesi
TÜM YORUMLARI OKUYUN & SİZ DE YORUM BIRAKIN
İHTİYACINIZ ACİL Mİ? 0 (531) 935 53 30
ACİL USTA ÇAĞIR!